Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szamotuły

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ogrodowa

Szamotuły,wielkopolskie

175 000 zł831 m² 210,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej pod budowę domu wolnostojącego, jednorodzinnego. Działka położona jest w Szamotułach przy ul. Ogrodowej. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wicherkiewiczowej

Szamotuły,wielkopolskie

218 400 zł46 m² 4 714,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości, położonej przy Wicherkiewiczowej 2a/12, 64-500 Szamotuły Opis nieruchomości: lokal mieszkalny, stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wroniecka

Szamotuły,wielkopolskie

14,80 zł/m²250 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości || ptak nieruchomości prezentują: na wynajem || lokal usługowo-handlowy w ścisłym centrum Szamotuł || 250 m2 Oferuję na wynajem lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sienkiewicza

Szamotuły,wielkopolskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania usytuowanego na parterze w budynku przy Placu Sienkiewicza w Szamotułach. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szamotuły,wielkopolskie

695 000 zł91 m² 7 663,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szamotuły,wielkopolskie

260 000 zł77 m² 3 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na ulicy Powstańców Wielkopolskich w Szamotułach. Jest to cicha i spokojna okolica, jednocześnie w pobliży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

150 000 zł2 380 m² 63,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi w Szamotułach? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizyjnych - skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty bez dodatkowych opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Szamotuły,wielkopolskie

550 000 zł86 m² 6 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną! Zapraszamy do zakupu urokliwego domu wolnostojącego, położonego w malowniczych Szamotułach przy ul. Ogrodowej 19. Ta historyczna nieruchomość zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obornicka

Szamotuły,wielkopolskie

1 200 zł57 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia komfortowego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze atrakcyjnego bloku przy ul. Obornickiej w Szamotułach. Oferta skierowana jest do najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Szamotuły,wielkopolskie

1 560 000 zł236 m² 6 610,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:716 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia tylko dla osób dorosłych mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku przy Placu Sienkiewicza w Szamotułach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Szamotuły,wielkopolskie

1 399 000 zł5 200 m² 269,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość sprzedawana przez licencjowanego pośrednika obrotu nieruchomościami numer licencji: 28630. Biuro nieruchomości posiada oc odpowiedzialności cywilnej, czyli każda transkacja sprzedawana lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona

Szamotuły,wielkopolskie

115 000 zł460 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedstawiamy Państwu piękną, dużą działkę rod narożnikową z praktycznie nowym domkiem zlokalizowanej w Szamotułach przy ulicy Targowskiej na Rodzinnych Ogródkach Działkowych im Halszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Szamotuły,wielkopolskie

379 000 zł77 m² 4 915,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

* * Polecamy na sprzedaż mieszkanie do własnej adaptacji o powierzchni 77,10 m2 w kamienicy przy ul. Dworcowej. Dwa duże, przestronne jasne pokoje, łazienka, oddzielna kuchnia ze schowkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Święcickiego

Szamotuły,wielkopolskie

335 000 zł54 m² 6 158,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w Szamotułach? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę bez prowizji! Dodatkowo, zapewniamy kompleksowe, bezpłatne doradztwo kredytowe, aby proces zakupu był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wroniecka

Szamotuły,wielkopolskie

41,49 zł/m²94 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

NA wynajem || lokal usługowo-handlowy w ścisłym centrum Szamotuł || 94 m2 Oferuję na wynajem nowoczesny lokal usługowo-handlowy przy ul. Wronieckiej w Szamotułach. *** Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Szamotuły,wielkopolskie

375 000 zł43 m² 8 682,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w Szamotułach? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji, a my dodatkowo oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Szamotuły,wielkopolskie

379 000 zł64 m² 5 968,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Quality prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, 3 pokojowego mieszkania położonego przy ul. Strumykowej w Szamotułach - w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolarska

Szamotuły,wielkopolskie

360 000 zł56 m² 6 371,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w Szamotułach? Ta wyjątkowa oferta jest dla Ciebie! Przy zakupie nieruchomości przez naszą agencję kupujący nie ponosi żadnej prowizji. Dodatkowo, nasze biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję do wynajęcia dwupoziomowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze budynku przy placu Sienkiewicza w Szamotułach. Tylko dla osób dorosłych i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Szamotuły,wielkopolskie

260 000 zł49 m² 5 270,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy tej wyjątkowej ofercie kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji! Dodatkowo, oferujemy kompleksową i bezpłatną pomoc w zakresie usług kredytowych skorzystaj z naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jastrowska

Szamotuły,wielkopolskie

576 000 zł100 m² 5 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy dom I stara cena (576000,- pln) - szamotuły osiedle żurawie startuje II etap - rynek pierwotny budynek dwulokalowy (2X100m2) - domki do dyspozycji 100 m2 na dwóch poziomach 5 pokoi 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tenisowa

Szamotuły,wielkopolskie

299 000 zł47 m² 6 375,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Przy tej ofercie kupujący nie ponosi żadnej prowizji. Dodatkowo, oferujemy profesjonalne, bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego, dzięki czemu proces zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

219 000 zł2 380 m² 92,02 zł/m²

 

 

 

Szamotuły,wielkopolskie

175 000 zł3 011 m² 58,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 11 Listopada

Szamotuły,wielkopolskie

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- - - - - - - - r E Z E R W A C J A - - - - - - - - - - Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawy dom w Szamotułach. -> Komfortowy dom wolnostojący z lat 70tych ->.